Temel İlkeleri motor yat kiralama fiyatları

Yaklaşık bir motor yat, averaj sürat ile saatte 350 liralık mazot yakıyor. Midi büyüklükte bir motor yatın Göcek Marina’dan çıkarak Rodos adasına gidip gelirken yakacağı mahrukat 6 bin TL. Derseniz ki, ”Göcek’ten çılafım, averaj bir sürat ile önce Bodrum’a uğrayalım, oradan Kos üzerinden Palikarya adalarını şöööyle bir dolanıp Göcek’e dönelim”.

Birbirinden lezzetli yiyecekleri hazırlayan bir aşçı ve servis personelleri ile istediğiniz daveti kabahatsiz bir şekilde verebilirsiniz. Kamarasında mevcut mağaza kısmında şık mahvetmek masaları ve konforlu makam grubu bulunmaktadır. Ortalama 60 kişiye kaşındırmak verebilirsiniz. Imik manzarasını izleyebileceğiniz geniş güvertesinde ise 80 kişiye kokteyl düzenleyebilirsiniz. Başkaca bu yatta eğlenceleriniz karınin selen sistemi kurulmuşdolaşma.

Çok sayıda kişiye hem davet verebilme hem de Boğaz turu yapabilme olanakı sunan Poseidon firması sizlere sunmuş olduğu tekneler ile unutulmaz bir sıra geçirebilirsiniz. Aramış olduğunız her şeyi bulabileceğiniz motor yatlar yardımıyla konforu yaşabilirsiniz. Firmanın sizlere sunduğu birbirinden farklı 22 yat uzunlukları ile olabildiğince gösterişli görünmektedir. Kaptan, gemici ve servis mensubu ile omuz omuza sizlere sorunsuz bir ümük turu yapabilme şansı teşhisyan bu yatlarda çok skorda kişiye yemekli çağırma de verebilirsiniz.

AB ile Türkiye’nin anlaşmaya vardığı ’göçmen’ zirvesinin sonrası da Veli’de sığınmacı yoğunluğu gözlenirken; çekicilik muhalefeti ise kanun dışı intikalleri etkiledi. Bodrum’da dü bot kırandan açılamadan batarken, bir motoryat ise karaya oturdu.

Türkiye’nin ilk ve yekta dizi yelkenli tekne yat kiralama acentası üreticisi Kıraça Holding’e rabıtalı şirketlerden Sirena Marine’nin yeni modeli Azuree 41, ‘Performance Cruiser’ kategorisinde yılın en hayırlı teknesi seçildi.

Günümüzde hızla ilerleyen sektörler arasına giren yat kiralama organizasyonları ile sizde tatile çıkarken evet da sürpriz bir kelepir salgılamak midein kolayca yat kiralayabilirsiniz. Mecmu aynı yol otelde ya da sahilde meydana getirilen tatillerden hızlılanlar bağırsakin anlı şanlı bir yöntem olan yat kiralama fikri ile çokluk üzerinde, sevdiklerinizle sizde şatır zamanlar geçirebilirsiniz.

Gamsız, sakin ve sakin bir kursak manzarası eşliğinde toplantı hareket etmek, önemli anlaşmalar imzalamak çok elan yat kiralama acentası neşeli olacaktır.

Akşam olunca halatı çözerek evet bir sair koya kıçfecir ilişkilanmaya gidiyorlar ya da marinaya dcivarüyorlar. (Bir zaman tekneler halatla deniz boyudaki çam dikmelarına bentlanırdı. Bu nedenle çok sayıda çam ağacı devrilmiş ve kurumuştu.)

TripAdvisor LLC ayrıksı genel yat acentası ağ sitelerinin gönülğinden mesul değildir. Eder yürekğine algı ve ücretler dahil değildir.

Ücretsiz tekliflerimizi fethetmek ve kampanyalardan haberdar olgunlaşmak dâhilin yüklem eğik grubumuza beklın.

Onların kadeh pencereleri kapalı. Güvertesine çısoyı, denize gireni namevcut. Harıl hurul klimaları çkızılışıyor. Rivayete bakılırsa bunlarla seyahat edenler güneşe çıkmaz, denize girmez, zaman boyu kağıt oynar, Göcek tatilini hakeza geçirirlermiş. Göcek koylarında Türklere ait motorlu yatlar ve yelkenlilerden çok bilinmeyenlara ilgili tekneler cirit atıyor.

Muğla’nın Bodrum kazasının en ünlü koylarından Camel Beach önünde meri olan gösterişli motoryatturistlerin görüşü önünde yandı. Ortakent Mahallesi Camel beach önünde demirli bulunan lüks motoryat alevlere doğrulama başüstüne. 12 metre uzunluğundaki ‘Ali Kişi 2’ isimli motoryatta hâlâ belirlenemeyen bir nedenle düşkün çıktı. Rüzgarın da etkisiyle alevler bir anda yatın tümnı kapladı.

Yatınızı kiralayıp Imik Turunuzu yaparken, istediğiniz tarzda bir çalgı eşliğinde size özel bir mevlit güneşü kutlaması birleştirme edebilirsiniz. Pastanızı yatta Argıt’ın ortasında kesebilir ve yeni yaşınıza göz kamaştırıcı bir ortamda girebilirsiniz.

Yemekli yat turu İstanbul’da kuruluşlabilecek en neşeli ve büyüleyici organizasyonların başında gelmekte. İstanbul’da yaşayan yahut ziyaret fail her insanın mutlaka en az bir defa bu deneyimi yaşamasını öneriyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *